| iamyours95 a întrebat:

Intrebare adresata fetelor: de la inceput ciclul meu este neregulat, se intampla sa imi vina menstruatia o data la 2 luni sau de 2 ori intr-o luna. ultima oara mi-a venit la 28 de zile dupa ultima dar nu a fost normala, curgea putin si mai inchis la culoare. mi s-a mai intamplat asa de vreo cateva ori. credeti ca e vorba despre un chist sau ceva asemanator? multumesc, ast raspuns.

Răspuns Câştigător
| ZambeteFericite a răspuns:

Scumpo, asa mi se intampla si mie. Mie de exemplu acum mi-a venit o data la doua luni, odata mi-a venit de doua ori pe luna. Deci este normal. Mie mi-a curs si culoarea galbena, maro si rosu. Si rosu chiar si mai inchis. Deci nu ai de ce sa te sperii deoarece si mie mi se petrece la fel cand imi vine. Sper ca ti-am fost de ajutor, FUNDA? happy

2 răspunsuri:
| AlexandraHDR a răspuns:

Daca esti la inceput, e normal sa nu fie regulat din prima. Ai putea sa te duci la ginecolog totusi sa-ti spuna exact daca ai o problema sau e normal, pentru ca poti fi racita si iti va da un tratament. Nu trebuie sa fii indiferenta acum ca ti s-a spus ca si alte fete au aceeasi situatie.

| LolaKiss a răspuns:

Este normal pana se regleaza. Mie mi-a venit timp de un an jumate de doua ori pe luna si acum imi vine la o luna jumatate. Nu te speria ca este normal.