| anonim_4396 a întrebat:

[ Intrebare adresata fetelor ] V-ati pune cu un baiat mai mic decat voi? Adica daca voi ati fi cls 7 Si el 6? funda

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Conteaza si fizicul. Daca e mare si puternic nu daca e slab da.Pa, pa

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Poi depinde... daca baiatul acela de clasa a-6 este bun cu tine, te intelege si te iubeste poti fii cu el daca tu chiar simti ca este sincer cu tine si ca iti spune totul.Eu una nu am incercat pana acum... dar poate am ocazia nu stiu.

Fundita?

| SakuraHaruno4348 a răspuns:

Ceao! eu zic ca nu este nici o problema.Important este ca si el sa fie de acord.Eu personal nu stiu daca as face-o dar asta depinde oricum doar de tine. Daca iti place cu adevarat de el..de ce nu big grin. Funda?

| FairytaleGoneBad a răspuns:

Dap big grin..si eu am fost impreuna cu un baiat mai mic decat mine thinking si ne-am inteles super ok happy dar am preferat sa ramanem prieteni din cauza examenelor lui (este in clasa a8a iar eu in a9a)