| SteauaROsie a întrebat:

Intrebare cam ciudatalaughing

m am combinat
cu o fata
dupa o luna
eu i am gasit
foarte multe defecte
care nu mi au cazut bine
in fine.
din curiozitate am
intrebat o

daca a vazut vreun defect la mine
ceva ce nu i place la mine
si mi a zis:
ca nu a vazut nici un defect la mine
tot ii place la mine
sunt perfect pentru ea
intrebarea e:
eu i am vazut defectele ei

ea de ce nu mi a vazut defectele?
(nimeni nu i perfect)

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca este superficiala si imatura si nu a incercat sa te cunoasca. Pur si simplu e indragostita de ideea de indragosteala si practic nu conteaza cum esti tu.

| madalicious a răspuns:

Pentru ca te iubeste, cand iubesti aceea persoana, e perfecta, fara niciun defect.

| Ciprian a răspuns:

Poate pentru ca te iubeste prea mult, ceea ce nu cred ca e valabil si in cazul tau. Tu stai doar sa-i descoperi ei defectele?

| Ingerash a răspuns:

Poate ti-a vazut defectele, dar poate ea chiar te iubeste si nu vrea sa strice relatia spunandu-ti le.Ai dreptate nimeni nu-i perfect si daca ti la ea ar trebui sa treci peste faza cu defectele, gandeste-te la calitatile ei, sunt sigura ca are, altfel nu te-ai mai fi combinat cu ea.

| Kitty a răspuns:

Te place asa cum esti. Defectele ne fac sa fim unici.

| Deyutzik a răspuns:

Pai eu cred ca ea te iubeste cu adv si de asta nu iti spune chiar daca ai ea nu o sa iti spuna ca sa nu te supere

| JimmyThePunk a răspuns:

Foloseste-ti creierul ( nu esti robot, nu? )

| Oana_1445 a răspuns:

Probabil nu sunteti de mult timp impreuna si ea n-a avut timp sa-ti gaseasca toate defectele... fundita?

| Hasky13 a răspuns:

Draga prietene daca ea n-a vazut nici un defect la tine incearca sa fii altfel de cum ai fost pana acum asta prin comportament! si vezi ce o sa rezolvi sau da cu nu merge asta incerca sa te indepartezi usor de ea adica sa nu se observe asta daca nu tii mult la ea.
Cam asta a fost parerea mea! bft!