| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare mai ales pentru fete :
Am postat 3 fotografii cu 3 baieti. Va rog ziceti-mi care vi se pare ca arata mai bine, si de ce? Mentionati dupa cum am atasat fisierele adica primul, al II-lea sau al III-lea.
Credeti ca conteaza extrem de mult infatisarea sau sufletul si mentalitatea + inteligenta?

Multumesc;)

http://imageshack.us/photo/my-images/805/pauld.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/521/img647.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/580/145451236090915 05716127.jpg/

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Te'aş ajuta cu o părere, dar la mine nu apar. Cică au fost şterse de pe site.
Succes!

| sellenaD a răspuns:

Pacat ca nu pot sa le vad... eram curioasabig grin, oricum dupa mine cel mai imp e cu se poarta o persoana chiar daca s nu arata foarte bine daca stie sa se poarte, sa vb frum se poate face f placuta.CRed ca pentru asta trebuie sa fie inteligenta.

| Nicoleta1621 a răspuns:

Primul este cel mai dragut.nu conteaza atat de mult cum arata.conteaza sufletul Si cum gandeste.

| elenat a răspuns:

Este aceeashi persoana! si clar ca conteaza infatisharea ca noi nu putem vedea sufletul persoanei imediat ce o vedem mai intai ne uitam la stectul fizic si apoi cunoashtem persoana deci ambele conteaza extrem de mult!

| Caty2000 a răspuns:

| ScreamoEmoGirl a răspuns:

Primul logiclaughing)) pooii mie imi place ca el e cel mai frumos dintre cei treitonguelaughing si pentru mine daa... conteaza si infatiseara dar pentru altii... ::*sper ca team putut ajutabig grin fundita?::X:X

| angel1113 a răspuns:

Acum sa nu fim asa de ipocriti si sa spunem ca "sufletul conteaza cel mai mult"ca stim cu toti ca... nu, nu-i asa? Eu cred ca in primul rand conteaza inteligenta si frumusetea dupa acea celelalte care te fac si mai bun/buna in toate sensurile.Cred ca cel mai dragut este 1, 3, 2 daca ar fi sa ii iau dupa ''dragutime", dar inteligenta ...aici hotarasti tu! paa