| Justicesweet a întrebat:

Intrebare numai pentru fete!winking:
Sunt tanara si inca nu mi-a venit. Imi tot doream sa imi vina, sa simt ca sunt femeie...Dar nu aveam nimic. Am inceput sa ma las de "Visul meu", dar azi dimineata am gasit ceva.Of, ma rusinez, dar trebuie sa ma descarc. Si acum nu stiu ce sa cred. Imi puteti spune "Culorile" menstruatiei. Am auzit ca e ceva gen: Alb-galbui, maro si rosu.Help, please. Dau FUNDA celei care imi da un raspuns complet si ajutator :*

Răspuns Câştigător
| RedHots a răspuns:

Hei
Pot sa-ti spun din experienta mea nu stiu daca e valabil pentru toate. In prima zi si ultimele (pentru mine ultimele inseamna zilele 5, 6) este o culoare mai inchisa spre maro. in zilele celelalte este rosu intens.
Oricum daca iti vine o sa-ti dai seama. Nu trece neobservabil.

| Justicesweet explică (pentru RedHots):

Chiar acum mi-a venit. Multumesc. Numai tu ai inteles :*

| RedHots a răspuns (pentru Justicesweet):

Cu placerehappy

5 răspunsuri:
| Dahliaa a răspuns:

Rosu. Mie mi-a venit cam acum 3 luni si m-am obisnuit.

| Daiana236 a răspuns:

E rosu, in nici un caz alb-galbui. Spre maro daca iti vine inseamna ca ceva este in neregula. Plus, nu iti dori sa iti vina pentru ca dupa aceea in fiecare luna o sa-ti doresti sa nu trebuiasca sa-ti vina.

| LuLu001 a răspuns:

Rosu, e sange draga :*