| pisycootszataa a întrebat:

Intrebare pentru baieti: care sunt cele mai frumoase fete cele plinute [ nu exagerat de plinute] sau cele slabe? [ funda]

7 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Prefer fetele normale adica nici grase dar nici slabe!
Eu daca as fi baiat, nu as vrea o prietena care seamana ca o creanga!laughing

| LollypopMe a răspuns (pentru pisycootszataa):

Pai,acum,pe bune! Daca ai fi baiat ai vrea sa iti inalti prietena ca un zmeu daca e bata?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nu e rea.
Acum conteaza care cum este ''ín interior''.

| Leutzbv a răspuns:

Fetele frumoase sunt cele care pe interior sunt frumoase, pentru ca exteriorul trece dar ce este interior ramane. Parerea mea!

| AndyAndrey35 a răspuns:

Slabe big grin

| NickyDragutza a răspuns:

Apropo sunt fata big grin dar cred ca fetele exagerat de plinute sau exagerat de slabe nu arata prea bine ...ar fi de preferat cele normale laughinglaughing dar de fapt conteaza ce ai in interior nu cum arati pe dinafara big grin