| Andreeaioan115 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Ce ai prefera o fata slaba sau o fata normala si cu putine forme?

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă ai tu personalitate faină te place și slabă și cum oi mai fi, dar așa îți dai seama că toți ar alege una mai cu forme, cu ce-i încălzește un abdomen plat și picioare subțiri dacă tot plat simt și când pun mâna pe fund sau sâni laughing) rlly acu, e la mintea cocoșului.

| RAY a răspuns:

O fata sincera,serioasa,simtul umorului indiferent daca e slaba sau cu forme, daca e ipocrita, tradatoare, falsa, mincinoasa, prefacuta ce folos? ce sa fac cu ea? o noapte de sex

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru RAY):

Ma al draq. te vad peste 6-7 ani de casnicie cum o inseli pe acea fata sincera, serioasa si cu simtul umorului eventual mai rau - ceea ce imi spune instinctul meu ca: nu tot ce zbora se mananca. dar daca esti ceea ce spui bv tie.

nu credeti tot ce vedeti pe internet pup.

| RAY a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Nu pot garanta ca nu se va intampla asta, nu ma cunosc, eu am scris ce imi doresc, dar nu am gasit sau nu am cautat nu stiu, vorbesc de experiente personale

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru RAY):

O noapte de sex?
da mersi
uite unde era usa biserici
huaaasadfsdgsadasdadasdadfhsfjdmcSgdn
asa fac hormoni in mine

| RAY a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Tu esti dumnezeu, ce spune iisus vezi de tine apoi de alti

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru RAY):

Lasandu l pe dumnezeu de o parte, si ramanand vorbele batranesti. ai absoluta dreptate
dar ce iti doresti tu. nu este imposibil de obtinut dar destul de rar
si din punctul meu de vedere nu te am vazut ca facand parte din raritate, pentru ca este. rar
avand in vedere ca ai raspuns. esti baiat- automat ai hormoni- automat te rog recunoaste ca ai mintiti fata care a pus intrebarea si si pe tine cand ai spus ca o noapte de sex cu o bunaciune este nesemnificativa atata timp cat ai o fata slaba cu nu stiu ce calitati. oricare ar fi calitatile alea... ba. doar sa fi gay ca altfel nu imi dau seama

| RAY a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Lasa-ma cu raritatea, ca asa e si unu aici care se da idelist moralist si are iubita fata sex cu ea neinsurat si a mai avut o iubita si e un tradator, ipocrit, nesimtit, astia care se lauda ca sunt rari sunt fix opusul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si aia slaba, are prea multe forme sau cum?

| Andreeaioan115 explică (pentru DoarBogdan):

Din moment ce am scris fata slaba este logic ca nu are forme, frate!

| OldSoul a răspuns:

Sincer? Imi este indiferent.
Am placut si inca plac si fete slabe, totodata plac si fetele normale, cu mai multe sau mai putine forme.

Tot ce conteaza e sa aiba un chip placut, sa nu cantareasca de doua ori cat mine, si cel mai probabil, sa nu fie miniona.
Cam atat pe partea de aspect.

| wpetterssone a răspuns:

Nu neapărat aspectul este important, ci personalitatea. Prefer o fată normală care nu își dă corpul pentru poză, dacă înțelegi ce vreau să spun.

Răspuns utilizator avertizat
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Una care are mai multe cărți cumpărate decât pantofi, deși cred că nu există.

| Adry05 a răspuns (pentru TheBoyTheCool24):

Îți arăt biblioteca mea și dulapul cu pantofi?! big grin

| TheBoyTheCool24 a răspuns (pentru Adry05):

Chiar sunt curios big grin. Ce tip de cărți preferi?

| Adry05 a răspuns (pentru TheBoyTheCool24):

Polițiste, romane psihologice, thriller iar în rest nu știu să definesc un gen, pur și simplu încep să citesc, dacă îmi place bine, dacă nu, renunț. Literatura clasică o prefer în general, asta contemporană 90% e *** scris în grabă numa de dragu de a scoate cărți pe bandă rulantă

| mitzok a răspuns:

O fata normala