| Stf012 a întrebat:

Intrebare pentru baieti!
Ce parere aveti despre fetele mai plinute(nu exagerat de grase dar nici slabe)?
Curiozitate...big grin

5 răspunsuri:
| ihategipsy a răspuns:

Depinde de custul fiecaruia mie sincer imi plac

| Bogdan01234 a răspuns:

Cum a mai spus cineva depinde de gust cel mai mult. si mie imi plac personal ( nu grase ). eu consider insa ca frumusetea unei persoane, respectiv unei fete sta in ceea ce este in interior, maturitate, psihic, felul de gandire si asa mai departe. In Romania si nu numai, gasesti o gramada de exemple de fete frumoase, foarte frumoase cu un corp foarte bine pus la punct, insa fara absolut nimic in cap. Deci nu conteaza fizicul si psihicul! ( parerea mea personala )

| LoveForShania a răspuns:

Sunt dezgustatoare.
Nimic nu e mai scarbos decat niste sunci.

| nimiiiiiic a răspuns (pentru Bogdan01234):

Un raspuns inteligent! happy

| Mosotti a răspuns:

O parere f buna, sa am asa ce strange in brate, nu oase cum vor majoritatea, imi plac asa mai plinute dar nu in sens de grase. Cu picioare din alea mai copanoase si corp din ala mai implinit.