| aanoonimaa0760 a întrebat:

Întrebare pentru băieți: ce vă atrage cel mai mult la o fată? happy

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum am spus mereu, acel ceva pe care nu o sa pot sa il explic thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

La fel rolling on the floor o combinație între fizic, mentalitate și fel de a fi

| Nemessys a răspuns:

Seriozitatea, indiferenta, tupeul, inteligenta, indrazneala, + un caracter ceva mai.,, vulcanic", dar nu nesimtirea, lipsa de educatie sau dorinta de umilire / injosire a cuiva.

| CostinAlamariu a răspuns:

Carcterul, personalitatea si aspectul.

| siriusblack98 a răspuns:

Personalitatea. Unele chiar îl au pe "vino încoa". Altele sunt atrăgătoare dar nu le dai de nas. Pe astea nu le suport nici să mă uit la ele.

| alexalx1234 a răspuns:

Caracterul, zâmbetul și afecțiunea ei.

Răspuns utilizator avertizat
| tzionut a răspuns:

Prima data aspectul, apoi o cunosti si ii vezi caracterul, Daca exista comunicare, incredere si respect e femeia ideala.

| RaresCalina a răspuns:

Curu