| TheDarkQeen13 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : cum va plac fetele : slabe sau grase?, cu sanii mici sau mari?, scunde sau inalte? astept raspunsuri happy

11 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu am pretentii la sani mari laughing, cum zic mai toti potrivita sa nu fie exagerat de grasa/slaba, oricum cam majoritatea fetelor arata bine, eu in mod special daca imi place o fata incerc sa observ cum se comporta cu cei din jur, daca vorbeste urat cu lumea, se imbata si altele poate sa fie miss univers o las balta, vad multe fete bagand in ele bautura si tigari si asta ma deranjeaza foarte tare.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai nici slaba ca scandura, dar nici sa aiba burta mai mare ca sanii care mie imi plac mai mici... putin mai scunda decat mine, dar inaltimea nu conteaza atat de mult daca pe ea nu o deranjeaza sa fie mai mare decat mine, adica am avut o prietena de 1.90 si eu 1.75 laughing), nu prea e normal
dar conteaza mult si caracterul, sa fie la locul ei

| djdani2010 a răspuns:

Slabe
nu conteaza
scunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac fetele frumoase, pe care ai unde sa pui mana, nu sa te intepi in ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabe, medii, scunde.
Asta ca sa o scurtez si sa aleg intre ce ai zis tu ca altfel ar fi multe de zis.

| TheDarkQeen13 explică (pentru anonim_4396):

Cum ar fi? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Pai...
Eu nu am in minte fata perfecta. Nu imi imaginez cum ar fi fata visurilor mele. Mie foarte multe fete mi se par dragute si unele-s mai intalte, altele mai scunde, unele au sanii mai mici, altele mai mari etc. E greu de zis ca noua baietilor ne place un anumit tipar de fete. Important e sa ne simtitm atrasi de catre acestea, iar ca asta sa se intample nu e nevoie de mare lucru, ne multumim si cu putinhappy
Important e si cum gandeste si se comporta fata respectiva ca degeaba arata ca nu stiu ce starleta de filme porno daca-i proasta de dau gardurile in ea.

| Solitude15 a răspuns:

Cu toate ca sunt fata vreau sa spun ca toti suntem de acord cu frumusetea interioara dat totusi murim dupa ambalaje deci baietilor le plac fetele medii prin asta vreau sa spun ca nici prea slabe nici prea grase cu sini medii sau mai mari un pic si un funduletz rotund big grinbig grin:

| Lila10 a răspuns:

Sunt fata si pana si eu stiu ce doresc baietii, baietii nu vor fete nici slabe, dar nici grase, medii, vor fete cam cat inaltimea lor sau cu vreo 2-7 cm mai mici, sanii mari!

| AalLeExX02 a răspuns:

Prima data...nu conteaza asa mult aspectul! Conteaza dar nu tot timpul! Ca poti da de una " buna" dar fara toate sus la masarda!laughing parerea mea e ca, caracterul conteaza cel mai mult:p

| ionutbossdeboss a răspuns:

Mie imi plac fetele bine facute, cu sanii mari si de inaltiime medie!