| andreea_7819 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Toti sunt asa timizi(ma refer la baieti), cu toti baietii cu, care am stat toti au fost timizi asa sunt toti? Vreau raspunsurile voastre nici macar unul nu e indraznet sa te scoata in oras! Ce baieti is in ziua de azi? Apropo nu ma intrebati daca sunt virgina si dinalea ca suntlaughing:* Multumesc anticipat si am 13 anibig grin

1 răspuns:
| Mike959 a răspuns:

Buna Andreea,nu toti sunt asa, vei vedea in timp, este posibil ca la acea varsta o parte din baieti sa fie mai putin indrazneti! Dar cu cat se vor mari vor fi altfel! Bafta