| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Va plac fetele care se machiaza?

8 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Frumusetea naturala e frumusete naturala. Fardul are si el rolul lui.Mai diversifica putin aspectul, mai pune in evidenta un ochi frumos, o buza frumoasa. Dar din pacate sunt multe fete care trec in extrema.Stratul de fard de 2 cm, rujate de la nas pan; la barbie.aspectul ala de "plastificat", foarte urat intr-adevar...

| gabryel a răspuns:

Daca se machiaza discret imi plac daca se machiaza strident...ma dezgusta. Pentru ca tencuiala se da pe pereti nu pe fata domnisoarelor dar unele mai gresesc directia si isi tencuiesc fata.

| DonGiovanni a răspuns:

Unelor le sta bine, altor fete le sta... naspa. daca se machiaza mai strident e mai bine.

| Myr3ll1994 a răspuns:

Da imi place foarte mult

| danycsbraila a răspuns:

Da imi plac fetele care se machiaza depinde cum stilul.

| MoNsTeR a răspuns:

Pai da... dar atat timp cat se machiaza super.adica sa nu fie machiate doar pentru ca asa-i la moda.prin super nu vreau sa spun ca vreau sa aiba o tona de machiaj pe ea.sau machiata strident.ci doar sa arate bine pe fata eibig grin. dar oricum cred ca este mai importanta sa fie frumoasa natural fara machiaje sau alte cele.nas vrea sa fie cea mai cea cand e machiata si sa arate ca naiba cand ii nemachiata

| RainDrop a răspuns:

La cele care le sta bine, si da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea... naturala si simpla imi place cel mai mult happy