| Sissiliaღ a întrebat:

Intrebare pentru baieti... voi cum ne vedeti pe noi, fetele? cum suntem noi prin ochii vostri? Cum ar trebui sa fie o fata ca sa va atraga atentia?(din toate punctele de vedere)

3 răspunsuri:
| Andu96 a răspuns:

O fata placuta mie ar trebui sa aiba urmatoarele calitati: sa aiba grija de corpul ei, sa nu injure(cunosc destule exemple), cu fumatul si bautul nu am probleme, desi ar fi frumos sa nu fumezehappy. Desigur ca imi place o fata care arata bine, dar depinde de situatie. Ca inaltime...depinde. Nu mi-ar placea sa fie mai inalta ca minelaughing. Eu am 1.82 deci stacheta e destul de sus. Mi-ar placea, de asemenea, sa fie desteapta...nu ma refer la scoala sau invatatura, ci la felul de a vorbi, comportament. Sunt o gramada de fete care vorbesc si se poarta ca niste c***e ceea ce nu e ok. Tot ce am spus e spus "cu mana pe inima", asa ca sa nu crezi ca astea sunt fantezii. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat.

| Andu96 a răspuns:

O fata care mi-ar placea ar trebui sa aiba urmatoarele calitati: sa aiba grija de corpul ei, sa nu injure(cunosc destule exemple). Cu fumatul sau cu bautul nu am probleme, desi ar fi frumos sa nu fumezehappy. Desigur ca sunt atras in primul rand de o fata care arata bine, dar ca sa arate bine, o fata nu trebuie sa aiba un fund si niste sani extraordinari dupa cum a spus si adidasvsnike. Daca are grija de ten, de par si restul...castiga un avantaj imens in fata pitipoancelor alea fardate si rimelate pana la refuz. De asemenea mi-ar placea ca o fata sa fie desteapta, si nu la invatatura, ci la felul cum vorbeste, cum se comporta. Sunt o gramada de fete care vorbesc si se comporta ca niste c***e si asta nu e bine! Tot ce am spus e spus "cu mana pe inima" ca sa nu crezi ca sunt doar fantezii. Sa stii ca mai sunt si baieti gentlemeni sau "cavaleri" care nu scuipa sau injura in stanga si in dreapta. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat

| adidasvsnike a răspuns:

Pai...o fata ar trebui sa fie nebunatica,de treba,romantica, sa stie cum sa isi faca prieteni si cam atat.Aa, inca ceva...nu stiu dc pentru majoritatea baietilor conteaza cum arati la fizic pur si simplu asa sunt ei prefera fetele cu fundul mare si cu sanii sta treaba cam la fel thinking Eu de ex prefer fetele mai slabe si mai romantice asa mi-ar placea sa fie toate.Ma bucur ca te-am putut ajuta.Multa bafta!