| Alexandra_2209 a întrebat:

Intrebare pentru baieti love struck : Ce va atrage cel mai mult la o fata? La ce va uitati prima data? Preferati parul lung sau scurt? O anumita culoare de par sau de ochi? Va place istetimea? Va atrage mai mult o fata ebinergica-usor tupeista sau o fata la locul ei, si usor timida? Spuneti. mi fata perfecta pentru voi!

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa fie cu capu pe umeri
sa nu asculte manele
Si sa aiba parul mai lung ca al meu ca altfel e nasol:-

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Pai depindelaughing)adica de baiat...

| Coozeman a răspuns:

Parul scurt negru la ochi nu conteaza, sa fie isteata, sa fie la locul ei dar nici prea timida.Cam atatbig grin