| stefandamonelena a întrebat:

Intrebare pentru fanii The Vampire Diaries! Credeti ca in sezonul 3 elena va fi transformata in vampir de catre stefan sau damon exact cum s-a intamplat in twilight cu bella?

Răspuns Câştigător
| Bianca18 a răspuns:

Nu cred. Cred ca se va baza mai mult pe vampirii 'originali' si ca vom afla lucruri si despre familiile lui Bonnie si Tyler. Plus ca va mai aparea o fosta iubita a lui Stefan din vremea cand era rau, deci nu cred ca Elena va fi transformata.

7 răspunsuri:
| Apy a răspuns:

Nu ea va juca 3 roluri 1petrova originala 2khatrine 3elena si raspunsul la intrebarea ta:nu va fi transformata happy

| Apy a răspuns:

Nu

| Baky a răspuns:

Damon! pentru. ca elena a face una ccident si damon se sperica ca moare! si atunci a transformat o in vampir!

| LetyPayne a răspuns:

Draga LoveTVD, daca Twilight este o prostie atunci de ce are atatia fani? Twilight nu este o prostie.

| LoveTVD a răspuns:

In primul rand twilight e o prostie! Si nu va fi transformata parerea mea deoarece ei 2 o iubesc prea mult si nu vor ca si ea la fel ca ei sa sufere. Funda?

| ale1 a răspuns:

Eucred ca va fi transformata de Khatrine...am citit undeva da nu mai stiu undebig grin

| Frumutzica a răspuns:

Aaaaaaaaa pai sa vedem NU ca i-a spus lui Stefan cu voce tare si clara ca nu vrea sa fie vampir in sezonul 2pe nu stiu ce deal.
Logic!