| anonim_4396 a întrebat:

INTREBARE PENTRU FETE!. Buna, am 11 ani si am o problema ceva mai privata.,mai intima.
Sunt fata si mi se umfla sfarcurile straight face straight face straight face Mda. cred c-ar trebui sa-mi fie rusine dar imi e frica ca mereu sunt asa si numai la senzatii de frig, chestii din acestea mi se fac normale. DE CE?
funda.

5 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Nu ai de ce sa te sperii puiule! E normal. Chiar nu ai de ce sa te, temi.Te pupacesc!

| PonciK3214 a răspuns:

Glandele mamare sunt foarte sensibile, e ceva obisnuit, mie permanent mi se intimpla, alegeti haine mai calduroase

| AnKa76 a răspuns:

Cred ca aceasta teama o avem toate fetele.Dece? Pentru ca te maturizezi si e o etapa de crestere a corpului taubig grin. Nu stiu cum sa opresti rusinea pentru ca nici eu nu am aflat. Sper ca te-am ajuta! Funda?

| AngelliGina1981 a răspuns:

Ti se dezvolta sanii, nu e nici o problema. Te doare? daca nu, atunci nu ai de ce sa-ti faci griji.

| XxHellGirlXx a răspuns:

Asta e normal la orice i se poate intampla nu e ceva de care sa te sperii :* sper ca te-am ajutat. funda plzz :* :* :*