| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Cand v-ati pensat pentru prima data? Doare?

11 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

La 12 ani happy, pe mine nu m-a durut laughing chiar imi placea tongue

| lol1232 a răspuns:

Pe la 12 ani si nu doare deloc.

| mariutza a răspuns:

La 14 ani... depinde, cand m-am pensat ca sa imi fac o forma frumoasa a sprancenelor, intr-adevar ma cam durut, dar cand ma pensez in mijloc intre ele nu ma doare deloc

| Ela_8933 a răspuns:

Nu prea doarebig grindar pentru o mai buna pensare poti sa te dai cu o crema obisnuita inaintewinking

| Brilianta a răspuns:

In clasa a 5a parca...asa tin mintelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe la 13, 14 ani.Doare putin, dar nu e ceva insuportabil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

P la 1 anishorylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai.prima oara m-am pensta pe la varsta de 14 ani, si binenteles a durut putin,,, ca la inceput dar apoi te obisnuiesti,,, te sfatuiesc sa masezi sprancenele ca o crema inainte pentru at-i deschide porii...eu asa fac si nu doare ft tare, dar in general dupa ce ai pensat prima spranceana, la a doua te va durea putin mai mult, mie asa mi se intampla si nu doar la minehappyhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io m-am pensat pentru prima oara la 13 any dar m-am pensat fara sa stie mama dar cand m-a vazut nu mi-a facut nimk

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu m-am pensat pentru prima oara la varsta de 12 ani doare foarte putin happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 12 ani happy, si doar putin laughing