| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Cat de mult conteaza pentru voi fetele ca baiatul cu care sunteti sa aiba o masina?
Va rog fara chestii de genul daca va iubiti numai conteaza daca are masina sau nu.

6 răspunsuri:
| XBrunetteX a răspuns:

Nu conteaza.
S-a inventat mersul pe jos, nu? laughing
Parca si taxiul si autobuzul s-au mai inventat thinking

| Whemilly a răspuns:

E fain..insa pentru unii din noi asta nu conteaza happy eu personal m-as simti bine si fara, insa oricum e mai cool cind prietenul tau are o masina, parerea mea.big grin

| InsaneAciD a răspuns:

Păi Doamne iartă-mărolling on the floor. Să aibă maşină numaidecât. Păi asta poate te-ar atrge pe tine, Dar NU NUMAIwinking.

| PurpleBubble a răspuns:

Pentru mine nu conteaza sa aiba masina...se poate si fara laughing doar nu sunt impreuna cu un baiat numai pentru masina lui...

| RebekaReby a răspuns:

Pai daca fata cu care esti te iubeste cu adevarat nu o intereseaza daca ai masina, bani, casa o intereseaza sa va iubiti cu adevarat... daca pe acea fata o intereseaza asta inseamna ca sta cu tine doar din interes... Funda? puppy dog eyes

| sweetlolita a răspuns:

Depinde de fata: unele sunt foarte materialiste si vor de toate, iar altele isi doresc iubirea ta. Funda?