| Me_4137 a întrebat:

Intrebare pentru fete Ce parere avetti despre baieti care se uita la filme indiene? mai exact cum ii considerati?

2 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Eu nu ii critic ca se uita la filme indiene pe mine ma intereseaza el si atat

| DMuffin a răspuns:

Nu cred ca conteaza asa mult bine daca chiar au o obsesie e o problema dar daca se uita de amuzament nu cred ca ma deranjeaza. Plus ca daca baiatul e dragut si nu mentioneaza pasiunea lui de a se uita la aces gen de film e perfecthappy