| ScumpikAlyssa a întrebat:

Intrebare pentru fete:Ce sampon folositi si de ce?

Răspuns Câştigător
| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

De la gerovital.anticadere(mov). inainte il foloseam pe cel pentru par gras(galben) dar dupa ce m.am vopsit nu mi s.a mai ingrasat atat de repede.in schimb acum a inceput sa-mi cada.dar se para ca samponul isi face treaba binewinking

3 răspunsuri:
| LaRiiuU a răspuns:

Elvive de la loreal pentru tonficarea parului. Imi cade prea multhappy

| BiancaBaby a răspuns:

Oriflame nature secrets sampon+balsam pentru par uscat cu grau si cocos

| Crysthina a răspuns:

Eu folosesc Head and Shoulders cu mar verde, curata si hidrateaza parul, inainte am folosit Schauma, Garnier, Loreal dar cel mai bun este Head and Shoulders.