| Ionut19CT a întrebat:

INTREBARE PENTRU FETE : Ce va atrage cel mai mult la un baiat / barbat atat fizic cat si comportament?

8 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Fizic:
- inaltimea ideala: 1.80 - 1.85
- par saten/brunet + ochi verzi + buze mari
- un corp armonios
- sa NU fie epilat pe picioare straight face
- sa se imbrace dragut, mai elegant putin, nu imi plac baietii care umbla de parca au iesit mereu din sala de sport

Comportamental:
- sa fie manierat, atent, politicos
- sa nu aiba vicii
- sa fie sincer cu mine mereu, indiferent de problema
- sa ma ajute la nevoie
- sa ma puna mai presus de prietenii lui / familie (eu stau cu el in casa, deci mi se pare si normal...)
- sa aiba simtul umorului
- sa ne placa aceleasi lucruri.

Acestea sunt lucrurile care ma atrag pe mine, dar difera in mod clar de la o fata la alta.

| Ionut19CT explică (pentru IrinaAndreea):

Cam toata lumea are vicii. Sa nu uiti asta tongue

| IrinaAndreea a răspuns (pentru Ionut19CT):

Din fericire, sunt si care nu au sau cel putin eu am gasit. Bine, ma refeream la alcool mai ales, la modul ca sa consume in exces mereu, nu sa bea o bere cu baietii sambata seara. Oricum, asta e pe lista mea, dar daca si fata are respectivele vicii sau nu o deranjeaza, nu e o problema asa mare. tongue

| alexalx1234 a răspuns:

Văd că nici măcar o fată nu a fost în stare să recunoască că vor doar banii băiatului. Se pare că și în 2013 era vrăjeala cu fizicul nu contează.

| ayosmdk a răspuns:

Hmmm... niciodata nu am vrut pe cineva perfect
Vreau un baiat dragut. ( cam general, nu?! )
Imi plac baietii inalti ( sa fie mai inalti decat mine laughing ) In orice caz, nu conteaza fizicul foarte mult. Adica, daca imi place de un baiat si el este mai scund decat mine, asta nu ma av impiedica laughing

Sa fie amabil. happy Si sa fie haios laughing

| Athée a răspuns:

Inalt
Parul lung ( brunet sau saten )
Stilul de muzica ascultat ( sa fie rock sau goth )
Sa fie de incredere, SA NU INSELE.
Amabil, altruist
Sa nu fie certaret ca iese cu scantei ( sa lase de la el )
Sa fie haios.

Spre norocul meu l-am gasit, e al meu de mult timp si asa v-a ramane ♥

| Adriiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Asta depinde de gustul fiecarei fete. :p Mie îmi plac băieții mai înalți și la comportament. să se comporte frumos cu mine.

| oLoree a răspuns:

Paai depinde de preferintele fiecarei fete :/. Mie personal imi plac baietii mai inalti decat mine, care sa nu fie grasi, sa nu fie foarte musculosi, si sa aiba cat de cat un abdomen dragut thinking Iar la comportament imi plac baietii romantici blushing care stiu cum sa se comporte cu o fata, care stiu sa ofere flori unei fete fara vreo ocazie anume. Un baiat care are simtul umorului si langa care te simti bine. Care stie cum sa te faca sa te simti apreciata, si caruia sa nu ii fie frica sa recunoasca ceea ce simte.Sa fie gelos puppy dog eyes pentru ca imi place sa ma simt iubita blushing care sa ma intrebe mereu unde am fost si care sa stie cum sa povesteasca, cu mine. blushing; D.