| CyberMusic a întrebat:

Intrebare pentru fete\\\ce va place cel mai mult la un baiat?big grin

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

Fiecare fata e diferita, deci fiecare posibil sa iti raspunda tot alalta chestie.
Dar de, hai sa rapund si eulaughing
Pai cel mai mult pentru mine conteaza personalitatea. Daca este intelegator, dragut, are cam aceleasi pasiuni cu mine, si e prietenos e ok.
Pe locul 2 ar fi aspectul.Ei bine poate nu conteaza asa de mult, dar conteaza.happy
In orice caz, ceea ce nu conteaza deloc e cati bani are, cum se imbraca, daca are parinti intelectulai sau nu, etc.
Pana la urma, cred ca un adevarat iubit se naste dintr-un prieten ft ft bun. Urasc baietii care vin la mine, ma vad, si apoi fac: vrei sa fim impeuna?big grinstraight facePana la urma nu stiu nimic despre mine, deci e o prostie...

13 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Mie imi place NATURALETEA baiatului. Fiecare vorba pe care sa o spuna sa fie sincera si sa vina din tot sufletul happy

| FollowTheLight a răspuns:

@badboyvlad Se pare ca nu numai @Roxy e leu. Leii astia, tare se mai cred perfecti!
@Gizăz Nu generaliza, te rog!happy

| Roxxet01 a răspuns:

Cred ca toate fetele vor asta de la un baiat :

Intelege cand simtim nevoia sa iesim cu prieteni\fetele la un suc.
Ne da libertatea cat sa nu ne simtim sufoacate.
Sa fie gelos doar cat sa ne putem da seama ca tine la noi.
Sa nu ne judece dupa aparenta, dupa prieteni chatterbox sau dupa marca genti noastrea.
Isi doreste sa ne cunoasca.
Sa isi da seama cat de complicate suntem.
Un baiat complex, cu simtu` umorului, pupacios, realist, dar si romantic si visator.
Un baiat care sa ne starneasca interesul.
Un baiat care ne recucereste in fiecare zi.
Baiatu` langa care sa ne simtim in largul nostru, sa simtim ca apreciaza felul in care gandim.
Un baiat al carui zambet ne face sa ne topim. Un baiat care sa ne stranga strans in brate si s-a uitat de tot
Un baiat care sa se uite in ochi nostri si sa`si dea seama fara sa intrebe ce vrem.
Un baiat care sa gaseasca creieru' unei fete mai interesant decat sani ei, care sa ne spuna ca suntem frumoase si atunci cand nu suntem machiate.
Care sa inteleaga ca o relatie e formata din doi, fiecare are drepturi, opinii, intimitate si ca fiecare trebuie sa se impuna intr'o anumita maniera.
Un baiat care sa nu ne zica ''TE IUBESC'' doar pentru a ne baga in pat.
Un baiat care sa iti dea seama cand suntem suparate doar prin felu` de a vorbi.

| xqevilkissworldx3 a răspuns:

Simtul umorului, naturaletea.

| MicutzaaPooh a răspuns:

Caracterul si sa arate cat de cat bine, nu vreau vre`o frumusete de baiat dar nici urat happy

| badboyvlad a răspuns:

@Roxi esti in zodia leu asa-i:-p?
"Un baiat complex, cu simtu` umorului, pupacios, realist, dar si romantic si visator.
Un baiat care sa ne starneasca interesul.
Un baiat care ne recucereste in fiecare zi."
laughing deci cautati un leuwinking:-p

| DimmMonster a răspuns:

Sincer, caracteru', nu ca "altele" (simţiţi-vă fetelor) care se uită după mărime!
Şi să fie chipeş

| pisikutza a răspuns:

Pai... Fizic : Ochii si sa stie sa se imbrace
Moral : Sa fie tandru,romantic, intelegator, sa aiba simtul umorului si sa ma faca sa ma simt iubita!

| Roxy_9585 a răspuns:

Mie aspectul fizic si ochii

| Gizăz a răspuns:

Să vedeți acum înșiruiri de baliverne tipice romanelor de cea mai joasă speță. Băieți, citiți răspunsurile și faceți exact pe dos. Multe mint sau nu realizează că ele caută opusul. Până la o vârstă.
@DrivemeToyou: Nu generalizez. De-aia am zis multe și nu toate.

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Ca DrivemeToyou numai ca mai adaug ceva sa nu vorbeasca urat

| Bogdana91 a răspuns:

Simtul umorului si picioarele( asta e o fixatie de-a mea).

| tearsforfears667 a răspuns:

Atitudinea! Si de aici decurg multe chestii: cum se imbraca, ce muzica asculta, cum ii place sa-si petreaca timpul, prietenii lui... etc.