| Guarantee200 a întrebat:

Intrebare pentru fetehappy... Deci Fetelor voua ce tip de baieti va plac?

11 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Tip bunaciune laughing

| Guarantee200 explică (pentru CryssCrySta):

laughing Bun raspuns laughing

| CryssCrySta a răspuns (pentru Guarantee200):

Ms :* rolling on the floor

| Guarantee200 explică (pentru CryssCrySta):

Cp :* e normal ca fetelor sa nu le placa baieti pampalai la unele le plac aia mai rai si mai pervesi putin tongue si cei care stiu sa se distreze genul meu tot timpu unde merg ca ii club majorat sau orice party iasa smecherie pentru ca multi ma cheama ca Dj happy ca de obicei merg la o gramada de prieteni la majorate si sunt Dj happy stiu sa ii fac sa se distreze

| BambiSd a răspuns:

Un baiat care sa stie sa iubeasca, sa stie sa se comporte cu iubita lui. Sa nu faca glume proaste, sa fie sincer si fidel. Pentru mine conteaza si aspectul fizic, dar normal ar trebui ca cele enumerate mai sus sa fie calitatile cele mai importante. Sa nu fie "pampalau", si sa nu vrea o iubita doar pentru a "se folosi" de ea ( doar sex si atat).
Ar fii bine daca ai lua exemplu, mult noroc!

| Guarantee200 explică (pentru BambiSd):

Hey mersi de pentru raspun dar sa zic asa mna am sunt tot felul de baieti da si aspectul fizic conteaza... dar sa zicem varsta ca mai nou cam toate fetele cauta baieti cu bani masina si... mna eu de exemplu am 16 ani si merg in club cu prieteni si nu ca as vrea sa ma laud dar mna stiu ce inseamna sa ai prietena si cum sa o tratezi ca sa se simta binewinking

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Care iL iubeste pe Dumnezeu Matthew 22:37

| ANAHsneaman a răspuns:

Eu prefer un baiat cu o educatie aleasa sa nu fie un vagabont de pe strada sa fie destept conteaza si aspectul fizic pentru mine sa nu consume tutun alcool droguri etc.sa stie cum sa se comporte la intalnire big grin

| Guarantee200 explică (pentru ANAHsneaman):

Mda ai dreptate acum am obs ca la toate fetele le place aspectul fizic la un baiat si da e normal doar nu o sa vezi o fata foarte frumoasa cu unu... oh go on mersi pentru raspuns tonguebig grin:*

| Pflete a răspuns:

Aoleeu, stai ca aici e de belealaughing. Pai mie imi place genul de baiat care e haios, sa ma faca sa rad si sa rada si el data cu mine, sa fie inteligent dar sa nu se laude cu asta, dar sa faca in asa fel incat lumea sa o stie, cand e cu prietenii lui sa nu fie ultimul, sa nu fie cel ce le incaseaza, in diferite moduri, ceva gen masculul dominantlaughing ma rog, nu chiar asa dar v-ati prins voi. Sa faca glume pe seama mea dar sa nu dea in nesimtire, sa ma ia in spate, asta fiind boala mea, cand sta cineva cu spatele la mine se trezeste cu mine in carca. Aspectul e primul la care te uiti, normal, altfel nu mai merge treaba. Eh, cam asa, de fapt asta cred ca e descrierea tipului de care imi cam placelaughing. Eh, a fost amuzant sa scriu. A, apropo, fara manele si muzica pop, daca ma nimeresc, cu unul care le are cu astea, sa nu asculte din astea in preajma mea, doar daca se apuca sa dansezelaughing

| culoricolorate a răspuns:

Majoritatea fetelor isi doresc pe cineva care sa il iubeasca si la timpu lor sa fie si ele iubite.Genul "sunt cel mai tare si pot avea pe cine vrea" ma dezgusta.Si aspectul fizic conteaza, dar nu numai asta.