| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete/femei : preferati baietii/barbatii cu mai putin sau cu mai mult par pe corp(in special pe picioare)?

10 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Mie indiferent, nu aleg un băiat în funcție de cât păr are pe picioare laughing

| Plato a răspuns:

Doar sportivii si gayutzii se rad pe picioare/maini.

| ywar a răspuns:

Nu inteleg asta cu: sa ne radem pe piept, sa ne epilam, sa ne pensam, sa ne, sa ne! Suntem fetite sau ce?

| Spartacus12345 a răspuns (pentru ywar):

Nu am zis ca vreau sa ma epilez. Doar eram curios cum prefera fetele

| ywar a răspuns (pentru Spartacus12345):

Am din pacate niste exemplare pe la serviciu, mult mai tineri ca mine si cand ii vad ii iau la misto de le merg fulgii.

| Spartacus12345 a răspuns (pentru ywar):

Asa si?

| Delcatty a răspuns:

Mai mult par pe corp.
Si exista o explicatie stiintifica pentru asta. Totul porneste de la instinct. E semn ca barbatul acela are must testosteron, lucru care ne arata ca este puternic fizic, ca are o genetica buna si asta ne aduce noua si copiilor nostri beneficii.

| inflicted a răspuns:

Mai puțin.

| CaliforniaLA a răspuns:

Mie una imi este indiferent, la baieti/bărbați este perfect normal sa fie mai mult par, dar nu m-ar deranja nici dacă l-ar îndepărta, este alegerea fiecaruia

| Andrada0025 a răspuns:

Mie imi place ca barbatul sa fie barbat. Sa-si lase parul in pace.
In schimb, la femei consider ca este o necesitate epilatul.