| AlexandruVTM a întrebat:

Intrebare pentru FETE.
Sunt baiat, si intrebarea mea este, voua cum va plac baietii, tunsi asa gen creasta, sau cu par lung cum il avea justin bieber in 2010?

Răspuns Câştigător
| BambiSd a răspuns:

Fiecare fata are gusturile ei. "La moda" acum este creasta, dar sunt baieti calora nu le sta bine deloc cu aceasta tunsoare. Daca vrei sa fi placut, fi natural si tunde-te cum iti place tie, nu cum se tund altii. Bafta!

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune,am fost prin toate etapele,par lung,par mediu,acum sunt chelios happy sincer ma lovesc mai mereu de mentalitatea oamenilor.
Se uita urat,se uita chiorasi.
Ce pot spune, cine ma place, ma place si chel, cu cioc si mustata si gelos cum suntlaughing cine nu, sa caute altu happy
xD

| ErickEmil a răspuns:

laughing Vai ce intrebari, atata mai stiti ma "smecheri" din ziua de azi laughing Creasta si "Justin Biever" style laughing Mda, eu am par normal, tuns scurt, si tot ma plac fetele, asa ca laughing Tzeapa. straight face

| firefox6 a răspuns:

Mie imi place ca zack & cody (cole & dylen sprouse) arata bine si pe blond, si pe brunet. succes!