| Caprademunte a întrebat:

Întrebare pentru fete :un băiat sentimental este mai atractiv?

Răspuns Câştigător
| MPersephone a răspuns:

N-as spune ca e mai atractiv, dar nu depinde doar de sentimentalism.
Deci un baiat sentimental poate fi la fel de atractiv precum un baiat rational, as spune ca depinde de ce cauta fata, ce tip prefera ea, si de alte calitati ale baiatului.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Atractiv sau ne-atractiv este o parere pe care ti-o faci la prima vedere a persoanei respective, unde nu ai cum sa-l cunsoti sau sa-i vezi sentimentele.
Asadar, intrebarea ta nu face sens, pentru ca poti sa-i cunsoti sentimentalismul cuiva, inainte sa-l fii intalnit.