| Anutza_9378 a întrebat:

Intrebare pentru fete: va plac baietii mai indrazneti sau mai timizi? spuneti si de ce :d

Răspuns Câştigător
| oareux a răspuns:

Pai imi plac baieti mai timizi.pentru ca sunt simpatici. dar sa fie sh putini indrazneti fara sa dea in nesimtire
de fapt, nu prea conteaza. Pot fi baieti draguti si timizi si indrazneti.Numai sa stie cum sa se comporte big grin

6 răspunsuri:
| elLi a răspuns:

Mie imi plac baietii mai indrazneti.In primul rand pentru faptul ca eu sunt mai timida si daca ar fi si el timid cred ca nu am vorbi nimic aman2.Si in al doile rand pentru ca ai ce vb cu ei si te simti bine in preajma lor si poti sa razi alaturi de ei.:*(parerea meabig grin)

| andre2726 a răspuns:

Abele cai daca e prea indraznet e tupeist iar daca e prea timid...

| Anutza_9378 explică:

La fel ca voi si eu sunt timida...si recunosc ca imi plac baieti mai indrazneti dar nu aceia care iau totul in gluma sau fac misto mereu.

| lilica1495 a răspuns:

Indrazneti! de ce? pentru ca sunt eu timida, iti dai seama ce am vorbi daca am fi amandoi timizilaughing

| cristinutza_8053 a răspuns:

Mie imi plac baietii indrazneti iar pe cei timizi ii fac indrazneti prin felul meu de a fi

| andulovecrazy a răspuns:

Mie imi plac baietii indrazneti pentru ca eu sunt foarte timida.Sunt de acord cu elLy ca nu o sa vorbim mai deloc daca o sa fie timid. Tie Anutza ce fel de baieti iti plac?