| Danykmz a întrebat:

Întrebare pentru persoane transgender!
Sunt trans gen din fata mă fac băiat... unde ar trebui să mă duc și ce trebuie sa fac sa-mi iau testosteron?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să mergi la doctor să îi spui că ai pitici pe creier și că ai nevoie să îți pună neuronii pe moațe, că îți lipsește o doagă și că alții au păsărele, dar tu ai o colivie.

| Danykmz explică (pentru sadrian46):

Esti transgender ba moșneagule? Am spus da răspundă persoanele transgender nu moșnegi ca tine! Vezi că îți pregătesc gaura in pământ!

| CostinAlamariu a răspuns:

O altă victimă a imperialismului ideologic american.

| Danykmz explică (pentru CostinAlamariu):

Adică

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Danykmz):

Ce e asa greu de inteles? Care dintre cuvintele "imerialism ideologic american" nu le-ai inteles?

| Danykmz explică (pentru CostinAlamariu):

Nu.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Danykmz):

Asa ma gandeam si eu

| Nonamehere0987 a răspuns:

Salut frate! Sunt si eu baiat trans, ar mai conta raspunsul daca acum e 2024? Stiu niste informatiilaughing

| Nonamehere0987 a răspuns (pentru Nonamehere0987):

Scuze pentru faţa aia zambitoare cringe, arăta mai bine in realitate...

| Danykmz explică (pentru Nonamehere0987):

Daa spune te rog