| UiteeeeVezi a întrebat:

Intrebare pentru utilizatorii de facebook mai priceputi!
Am o intrebare, cand intri pe pagina de profil, acolo unde iti arata o parte din prieteni de multe ori gasesti unele persoane care mereu sunt acolo indiferent de cate ori intri pe pagina... Intrebarea este, persoanele care apar acolo de multe ori sunt cele care te viziteaza cel mai mult sau cele pe care le vizitezi tu cel mai mult? Explicati. Multumesc, funda

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

Pe dunga aceea lata din dreapta. despre asta cred ca vorbesti. sunt prietenii care sunt online.:d sper ca te-am ajutat. pupii :*

2 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Cred ca te referi la acea parte in care scrie "People You May Know", daca la asta te referi, vezi ca-ti explica aici http://ja-jp.facebook.com/blog.php?post=15610312130 ceea ce inseamna

| UiteeeeVezi explică:

De fapt vorbesc si am spus clar despre linia din stanga sub poza de profil.