| unknownboy a întrebat:

Intrebare : Se merita sa traiesti viata asta de c***t?

Răspuns Câştigător
| Anonnnnn a răspuns:

Uneori[mai mult] da.alteori nu.

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Da, merita sa lupti cu cartea si cu munca si sa ti-o faci de nabab!

| bogdan74688 a răspuns:

Se merita, atata vreme cat iti faci rost de niste cunostinte, o specializare, si pleci dincolo. In strainatate nu umbla cainii cu covrigi in coada, dar salariile sunt cel putin duble, deci se merita enorm. Acum depinde si ce lasi in urma. Daca nu ai familie, sus in autocar/avion, si du'te, dar daca nu... cred ca vei incerca sa'i iei si pe ei:p.

| adnanandan a răspuns:

Cateodata

| IordachescuAndrei a răspuns:

Nu