| Imperator a întrebat:

Intrebare:
Tatal si fiul merg cu masina si fac accident, in urma acestuia tatal moare iar fiul este dus de urgente la spital. Pe masa de operatie doctorul chirurg spune: Nu pot sa il operez deoarece este fiul meu. Cine este doctorul chirurg?

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Mama copilului.

6 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Pai doctorul cirurg posibil este amntul lu masa laughing sau tatalu lui care a murit nu era cel adevarat si el era adoptat thinking

| Criiiiiiiis a răspuns:

Tatal bun. Celalalt era tatal vitreg. Nu putea sa il opereze pentru ca era socat de cei s-a intimplat fiului.

| Larisa a răspuns:

laughingamantul sotiei tatalui copiluluirolling on the floor

| Etelca a răspuns:

Mama,nu v-ati prins?

| Biancaloveya a răspuns:

Mama accesta intrebare te face sa crezi ca acel copil are numai tata! funda?

| 00Mariposa00 a răspuns:

[probabil tatal biologic...iar cel adoptiv moare in accident ]asta cred eu