| greenyk a întrebat:

INTREBARE URGENTA!

Ce telefon este mai bun? Calitate mai buna etc big grin
Samsung Corby sau Nokia 6303?

Va rog :-s. Cadoul meu de Craciun depinde de voi!laughing
Multumesc.

11 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

NOKIA 5800 ExpressMusic -n-o sa-ti para rau!

| Aliyaa a răspuns:

Corby e mai bun ca aspect e mai elegant mai finut insa nokia este mai durabil si o sa l ai o perioada mai lunga de timp, bateria e mai buna! Eu iti recomand Nokia!

| criss:) a răspuns:

Nokia, daca vrei sa il pastrezi mai mult

| spyceygirl a răspuns:

Categoric nokia, daca ceilalti au rasouns in functie de design-ul telefoanelor, eu iti psun in functie de memorie.samsungul nu are mai deloc, trebui e sa iti cumperi card.nokia este mai bun, face pozele mai clare
prietena ema are samsung, si ii pare putin rau deoarece ea nu poate sa faca o poza, sa filmeze ceva pentru ca nu are memorie.deciwinking ramai la nokiawinking

| rey a răspuns:

Vertu şi restul lumii, cel puţin aşa cred eu.
Dintre cele 2 Nokia 6303 arată şi bine şi e Nokia.

| sorin a răspuns:

Intodeauna Nokiawinking

| Nimeni a răspuns:

Eu am primit de CSf. Nicolae un telefon Nokia 6303 si pana in prezent sunt multumita de el...
Ramane la decizia ta ce alegi! happy

| greenyk explică:

Asa ziceam si eu! laughing

Dar samsung corby e frumoos love struck

| greenyk explică:

Nu e urat. E chiar micut si accesibil. Mie mi se pare chiar frumuselhappy

Oricum raman la Nokia love struck

| olimpiaherra a răspuns:

Eu am samsung corby de 2 ani si sunt foarte multumita de el... dar nu tine mult bateria, daca il vrei pentru mai multi ani alege Nochia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 6303 chiar daca arata mai urat...