| Static a întrebat:

Intrebarea aceasta este doar pentru fete. Cu ce credeti ca este cel mai bine si mai sigur sa ma epilez pe picioara? Cu crema? cu big? cu epilatorul? sau cu ceara? eu cred ca cel mai bine este cu crema, cu epilatorul doare si creste repede, la fel si cu ceara, iar cu bigul creste ca la maimuta laughing. Voi cu ce v-ati epilat si care credeti ca este cel mai sigur? adica sa nu creasca repede? big grin

3 răspunsuri:
| MalynaMagdalena a răspuns:

Cu epilatorul si nu este adevarat ca, creste repede pe mine ma tine o luna cu pielea fina! decat sa cumperi mereu crema.foloseam si eu odata dar e in dezavantajul tau, este adevarat ca doare cu epilatorul dar baba la frumusete sufera si oricum te obisnuiesti in timp!winking

| CRM a răspuns:

Buna! eu ma fac cu epilatorul, sh imi creste din ce in ce mai putin, nu stiu poate eu sunt asa, asta e genul meu! happy

| mary_2630 a răspuns:

cu ceara nu creste deloc repedehee hee si nici cu epilatorul big grin decat ca doare putin mai tare...
cu crema e la fel ca cu bigul thinking cel putin asa mi se pare miehee hee