| PepsiiLemoon a întrebat:

Intrebarea este urmatoarea : La un notebook se poate porni sunetul doar dand click pe F11? Sau si manual? Pentru ca am oprit aseara sunetul si azi, dupa ce am venit acasa de afara, nu mai pot sa-l pornesc de pe buton. Probabil s-a blocat butonul cumva... o sa incerc sa merg cu el la reparat. Dar am nevoie urgent sa pot porni sunetul. se poate porni si prin mouse?. FUNDA daca imi spuneti cum! ( scuzati categoria dar e urgent!crying)

1 răspuns:
| ferry2323 a răspuns:

Mai intai te duci in device manaher si vezi daca mai ai instalat driverul la placa video. DAca mai este te duci in partea dreapta la show hidden icon si selectezi la volume show icon and notification.