| Msk2002 a întrebat:

Intrebari pentru Adevar sau Provocare? Sa fie putin mai provocatoare(gen, pe cine ai saruta dintre x si y), sa nu fie de genul"deschide geamul si striga".Dau funda celor mai bune intrebari/provocari

Răspuns Câştigător
| AndreiAlin707 a răspuns:

Care e cea mai atragatoare pesoana de sex opus din camera?
Care este persoana imbracata cel mai prost din camera?
Freaca-ti nasul de cel al jucatorului din dreapta.
Pe cine ai saruta dintre toate personele din camera?
Cand te-ai imbatat ultima oara?
Schimbati hainele cu o persoana de sex opus la alegere.
Saruta pe gat persoana din dreapta ta.
Care a fost cea mai mare prostie pe care ai facut-o cand ai fost beat?
Ai placut/placi pe cineva din aceasta camera? Raspunde doar cu da sau nu.
Saruta(sarut scurt/pupat) cel mai batran jucator din camera de sex opus.
Spala pe dinti persoana din stanga ta.
Da-te cu ruj si apoi saruta pe gat toti persoanele de sex opus.
Saruta cel mai tanar jucator din camera de sex opus.
Pune-te in bratele jucatorului din stanga ta timp de 3 runde.
Pupa pe obraz persoana din stanga ta.
Ia in brate toti jucatorii de sex opus.
Cand ai plans ultima oara?
Cand ai facut sex ultima oara?
Spune cea mai frumoasa amintire pe care o ai cu fiecare jucator.
Pe cine ai vrea sa cunosti mai bine dintre persoanele prezente? Care ti se pare cea mai interesanta persoana?
Descrie fiecare jucator printr-un cuvant care iti vine in minte cand te uiti la el.
Dintre jucatori, care crezi ca va avea cea mai frumoasa viata?
Danseaza vals cu prima persoana de sex opus din drepta ta(o melodie intreaga)
Cu cine ti-ai dori un trio din aceasta camera si de ce.
Cu cine ti-ai dori sa dormi cel mai mult din aceasta camera?
Care sunt cei mai buni prieteni ai tai?
Da jos un articol vestimantar al unei persoane folosind doar gura.
Te-ai gandit vreodata la o persoana de acelasi sex?
Atinge limba cuiva.
Care a fost parerea despre persoana din dreapta ta cand v-ati intalnit prima data?
Unde iti place sa fii sarutat/sa saruti?
Ce este in mintea ta acum?
Care ti se pare ca e cea mai hot persoana din scoala ta?
Daca ar fi sa alegi 3 persoane din camera cu care sa imbatranesti care ar fi acelea?

| Msk2002 explică (pentru AndreiAlin707):

Mersi mult de tot, e exact ce cautam.

3 răspunsuri:
| AndreiAlin707 a răspuns:

Part 2 laughing (Daca tot ti-a placut prima)
Linge o persoana de sex opus de la abdomen in sus pana la barbie.
Fa-i o dedicatie crush-ului tau fara sa ii spui numele.
Cum ar arata noaptea ideala petrecuta alaturi de persoana iubita pentru tine?
La cati ani planuiesti sa te casatoresti?
Ai vrea sa te cuplezi cu cineva dintre jucatori?
Fa-i stripteasa unei persoane de sex opus(a treia din stanga).
Fa karaoke pe o piesa de dragoste cu persoana din dreapta ta.
Care dintre jucatorii de sex opus ar avea cele mai putine sanse cu tine?
De ce anume esti dependent?
Cat de frumos/frumoasa te crezi pe o scara de la 1 la 10.
Care este partea corpului care iti place cel mai mult la o persoana de sex opus?
Cum a fost primul tau sarut?
Crezi in dragoste la prima vedere?
Pe cine ai cupla dintre persoanele din camera?
Ce iubesti cel mai mult pe lumea asta?
Linge un obiect/persoana din camera.
Cum te poate cuceri cineva?
Consideri o problema diferenta de varsta dintre doua persoane intr-o relatie?
Imbraca-ti tricoul pe dos.
In cine ai cea mai multa incredere dintre persoanele din camera? In cine nu ai avea incredere si de ce.
Ai avut vreodata cont pe o platforma de dating online?
Cara pe cineva in spate timp de un minut.
Care este ultimul lucru pe care l-ai cumparat?
Lasa persoana din dreapta ta sa se joace cu un cub de gheata pe pielea ta.
Ti-ai facut vreodata poze gol?
Fa un selfie de grup si distribuie-l la story.
Saruta persoana din stanga ta.
Fii animalul de companie al persoanei din dreapta ta.
Spune ce iti place cel mai mult la fiecare persoana din camera.
Transfera un cub de gheata din gura ta in gura persoanei din dreapta ta.
Musca buza de jos a unei persoane de sex opus la alegere.
Intrebare pentru toti: Ti s-ar parea ciudat daca te-ai saruta cu cel mai bun prieten chiar daca nu il placi?
Ai exersat vreodata un sarut pe diverse obiecte?
Te-ai autosatisfăcut vreodată când erai în aceeași cameră cu alte persoane?
Inchide ochii si lasa pe cineva din camera sa iti faca ce vrea. Dupa ce ii deschizi nu ai voie sa intrebi cine a fost.
Incearca sa te vinzi pentru amor persoanei din dreapta ta.
Cine crezi ca ar fi un bun actor dintre persoanele din camera?

| MadalinaAndreea14141 a răspuns:

Saruta persoana de care te simti cel mai atras/a din camera.
Lasa fiecare jucator sa iti dea o provocare.
Care este cel mai mare defect al tau?
Ai saruta vreun jucator dintre cei prezenti la betie?
Imbratiseaza timp de 3 minute prima persoana de sex opus din dreapta.
Cu cine ai face un dus dintre jucatori?
Saruta cea mai scunda persoana din camera.
Intra intr-un dulap alaturi de doua persoane de sex opus timp de 10 minute(fara telefon sau altceva).
Ai vomitat vreodata de la bautura? Daca da trebuie sa dai un shot.
Toarna-ti sampon in cap dar nu da cu apa.
Saruta cea mai inalta persoana din camera.
Fa dus imbracat cu prima persoana de sex opus din dreapta ta