| PurpleSpirit a întrebat:

Intrebarile mele: 1.baietiilor le place la fete parul drept sau cel ondulat? 2.baietilor le plac fetele mai slabute sau ma plinute(nu grasane)? 3.de ce nu au curaj baietii sa spuna daca te plac sau nu? Sper sa imi raspundeti si sa imi dati niste sfaturi in legatura cu intrebarile. Raspunsurile care m-au lamurit indeajuns primeste funda.Mult succes!:*

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Eu sunt fata, dar stiu sa iti raspund. Deci, la par depinde si de genul baiatului (Adica mai timid, drept, mai smecher ambele.) si de cum ii sta fetei mai bine, deoarece parul o avantajeaza si la fatawinking. Cu slabute sau plinute...pai nu este neaparat ca slabi sa iasa cu slabele si plinutii cu plinutele, eu am multi admiratori, chiar daca sunt cu 1-2 kg mai plinuta ca si colegele mele. Stiu ca multi comenteaza ca la fete se uita doar la sani si fund, dar asta raspund numai golanii fraieri, deci nu lua in seama. Un baiat bun, dulce, adevarat, se uita mai intai pe dinauntru, la ce fimle ii plac, ce muzica asculta. apoi se uita la ochii ei care il vrajesc, apoi la pari si la corp. Iar in legatura cu ultima intrebare, sunt si ei oameni, ori mai sensibili, ori mai timizi, ori doar golani care isi bat joc si au chef de glume. Tu ai avea curaj? E putin jenant, mai ales daca respectivul sau respectiva te dezaproba si intr-un mod delicat. Si baietii si fetele se asigura ca persoana iubita il/o place la randul ei, si apoi fac acest pas ca sa stie sigur ca raspunsul va fi "da". Sper ca aceste lucruri sa fie ce cautai! Succes! Funda? :*

8 răspunsuri:
| AndreiZz a răspuns:

1.Parule drept
2.Mai plinute nu chiar trase prin inel
3.Le este teama sa fie refuzati.

| RazvanHDd a răspuns:

1. ambele, depinde de ocazie
2. intre(nici foarte slabe dar nici prea plinute.)
3...

| BlackAngelOfFire a răspuns:

Raspunsuri :
1:Nu prea conteaza parul doar 2% gen nu stiu conteaza sa il ai facut nu incalcit si etc. De ex.fal cum iti plc daca iti plc tie i place si lui.
2:potrivite nici prea slabe si nici grase.
3:Sincer nu spunem pentru ca ne ie frica sa nu spuneti voi nu. si sa ne distrugeti "visurile" sa spun asa. dar asta nu inseamna ca nu va iubim...

| Zozolika a răspuns:

1 Par drept, 2 mai slabe big grin 3 nu stiu 4 imi dai fundita? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 faza cu placutul fetelor in functie de par e in fuctie de fiecare baiat. Mie imi plac cele crete ca ma pot juca in parul lor mai bine...par mai ciufulite, mai zapacite, mai atragatoare.happy

2 cred ca tuturor baietilor le plac cele care sunt slabutze dar exista si exceptii (am un vecin in bloc care arata super bine baiatul si umbla numai cu fete plinutze) big grin

3 nu au curaj sa spune pentru ca le este teama sa nu fie refuzati si atunci ar cadea de prosti, de aceea ei isi ascund sentimentele si asteapta de la fata sa faca primul pas. Asa ca daca iti place de un baiat si esti sigura ca si el te place iesiti in oras, i-al tu de mana nu astepta sa te i-a el, da-i macar de inteles ca esti de acord cu o eventuala relatie alaturi de el...si de ce nu poti chiar tu sa-l saruti nu trebuie sa astepti de la el daca este timid

| Maliwiskey a răspuns:

Buna...pai depinde de fiecare baiat ce ii place la o fata. Unora le place parul drept unora parul cret depinde de fiecare.Baietii in general sunt mai sensibili ca fetele dar ei nu vor sa isi arate aceasta ''latura''.de aceea ei par duri si neinfricati dar pe deoparte sunt sensibili... Sper k te.am ajutat Fundaaaa?

| ramonik45 a răspuns:

BAietilor le plac fetele cu parul drept deoarece sunt mai senzuale.Depinde de baiatt. Multora le plac fetele slabe.