| UNICORNGIRL12345 a întrebat:

Ioooooi,fata aia de care v-am zis a continuat sa facă "ah uh auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ahhh daaaa" toată noaptea. ....Ma enervează în ultimul hal nu poate reduce puțin
volumul!? Casa nu mai zic ca de data asta se auzea sîn "iti place? (și raspunsul m-a făcut sa rad în ultimul hal happy ) aaaa mai tare".No asa-i ca-i fain sa ai așa vecini? Bdw, ce sa fac pentru ca nu mai vreau sa mă uit la tv pana la 2 și atunci sa adorm cu sunet de fundal happy

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Esti sigura ca ea face? Lipeste-i un mesaj pe usa si intreab-o daca vrea sa ajunga vedeta in bloc laughing