| Alexandra_2209 a întrebat:

Ipad sau Iphone?

Trebuie sa aleg dintre astea 2. La inceput am vrt sa merg in grecia ( tabara cu scl) dar nu am cu cine sa merg :-( asa ca parintii mei s.au gandit sa imi ia ori un iphone ori ipad.worried nu stiu ce sa aleg...imi plac aman2 ffff mult :o dar ...trebuie sa aleg doar 1 :d

Iphone:
-vreau 4 ( iphone4)
-il vreau alb( si nu stiu dk gasesc)
-= e bine ca e tel. si ca are si net rolling on the floor
-multe aplicatii :X:X:
- il vade toata lumea rolling on the floor
Ipad
-tableta
-il vreau alb rolling on the floor
>-aplicatii:-
-net :X ( si se vede suuuper bine ...ca un computer/laptop)\
-nu il vede toata lumea rolling on the floor

Ce creteti? Dupa parerea voastra care e mai...de folos?
rolling on the floor sau mai bun nu stiu. Daca aveti ...sunt bune? folostitoare? fundita

2 răspunsuri:
| Deea_9987 a răspuns:

Eu te-aş sfătui să îţi iei iPad, pentru că iPhone'ul dacă îl scapi odată s-a dus, şi iPad'ul este mai folositor. Dar acum care îţi place ţie mai mult. happy

Răspuns utilizator avertizat