| MarineM1 a întrebat:

Iphone 4 sau Samsung Galaxy S2? ( n-am mari pretentii de la telefon ) deci ce ati alege? :d

Răspuns Câştigător
| cristinutzaa9927 a răspuns:

I-ati un Samsung galaxy s2.....si eu am avut si am fost foarte multumita de el, de camera de sistemul de operare...de absolut tot.
Si iphone4 e bun. Daca vrei un telefon mai mic i.ati iphone4 daca vrei mai mare i-ati Samsung galaxy s 2.Singurul inconvenient la iphone e sistemul de operare, pentru multe aplicatii trebuie sa platesti.