| MirunaSunrise a întrebat:

Iphone 4s... buna mi-am cumparat acest telefon si rog persoanele care au de asemenea acest telefon sa ma ajute prima intrebare ar fi...De pe app store pot descarca pe gratis jocuri fara sa-mi intre la abonament sa platesc nu? stiu ca unele jocuri sunt cu bani dar altele sunt fara. De pe iTunesc pot descarca melodii tot pe gratis sau platesc? Cat inseamna 600 mb, adica cam cat pot sta pe net, mai precis cat valoreaza un mb? Se pot lua virusi din aceste jocuri si aplicatii? Daca bag cablu de date in laptop stiind ca pe acesta am cativa virusi, si vreau sa-mi pun ceva muzica pe iphone e posibil sa iau si virusii? Ma scuzati daca sunt aiurea intrebarile dar nu m-am obisnuit inca.Multumesc si funda celui care are rabdare sa-mi raspunda!

Răspuns Câştigător
| Andreyukkkul a răspuns:

Dacă vrei sa iei totul gratis du-te la un informatician si spune-i sa-ți bage installous cydia si music box de pe installous poți lua orice joc free iar de pe music box orice melodie free iar cydia nu îți folosește aproape la nimic doar ca de pe cydia îți ies installous si music box.
P.S. iPhone-ul nu poate avea virusi.

5 răspunsuri:
| sHd007 a răspuns:

De ce nu i-ai intrebat pe aia de la care ti-ai luat telefonul sau abonamentul. Pui niste intrebari de te doare capu' cred ca esti blonda.

| MirunaSunrise explică (pentru sHd007):

Esti retard? daca nu ma pricep nu inseamna ca sunt blonda du-te poate ai altceva de facut ca nu te-a pus nimeni sa raspunzi, copil de 5 ani

| sHd007 a răspuns (pentru MirunaSunrise):

De fapt cam inseamna pana si un copil de nici 6 ani stie sa umble cat de cat pe un iphone, pe o tableta, pe un laptop. Iar tu nici macar nu stii sa citesti manualul de utilizare tongue Daca cauti bine nu platesti nimic in plus si 600 mb e destul de mult putin mai mult de jumatate de gb.

| MirunaSunrise explică (pentru sHd007):

Esti putin penibil, am pus o intrebare si vii aici sa-mi reprosezi cum de am indraznit sa nu stiu sa umblu pe un iphone, asta e frate nimeni nu s-a nascut invatat nu toti au bani ca tine sa le cumpere a lor iphone si tablete de la varste fragede, ce sa zic. Dar mersi oricumwinking

| AndreAndrey23boss a răspuns:

Si eu am un IPhone 4S si mi-am dscar cât o grămada de jocuri gratis
1 intri pe app store
2jos ai sa vezi mai multe categorii dai topuri
3 sus ai sa vezi 3 categorii alegi pe cea care scrie gratuit si ai sa vezi app gratuite Și nu se pot lua viruși