| Bubbico a întrebat:

Iphone 5 merita bani? Adica as vrea sa imi achizitioanez unul, dar nu stiu cat de bun e si daca merita? Voi ce credeti? Si din experienta daca vreti si puteti sa imi ziceti...

1 răspuns:
| ladypink1 a răspuns:

Pai fratele meu voia sa isi cumpere iPhone, dar si-a luat Galaxy S III. Are ecranul mai mare, si da o sa ti se para prea mare dar te obisnuiesti. E bun pentru jocuri si a fost si mai ieftin decat iPhone-ul. E alegerea ta, care iti place mai mult. Oricum trendurile se schimba si vor aparea altele. Succes!