| anonim_4396 a întrebat:

IPhone, Blackberry sau Samsung Galaxy S3?
Justificati raspunsul. :*

Răspuns Câştigător
| CorinaD a răspuns:

Iti recomand S3 din tot sufletu. Este cel mai inteligent smartphone care exista in momentul de fata iar materialele din care este alcatuit bate componentele Iphone-ului. De cand a murit Steve Jobs, Apple a decazut iar Iphone-urile au aceleasi lucruri indiferent ca vorbim de 3/3gs 4/4s sau 5. Samsung a crescut enorm de mult din toate punctele de vedere iar telefoanele lor sunt exceptionale. Fara S3-ul meu nu as putea trai,spun asta fara nici o exagerare. Are niste comenzi si aplicatii extraordinare, se misca foarte rapid, face poze de exceptie, poate fi folosit si ca stick USB, etc. Iti recomand Samsung Galaxy S3 din tot sulfetul! Calitate,design inovator si inteligenta aparte. Daca il vei detine, cu siguranta vei fi innebunita si nu te vei mai desparti de el. Blackberry a decazut enorm, fac modele proaste care nu au o durata de viata foarte mare, unele modele nici WI-FI nu au, deci trage singura concluzia in ceea ce le priveste.Si trebuie sa ai in vedere ca Blackberry sunt facute mai mult pentru a citi e-mail-uri si este mai office.

8 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

IPhone:
-avantaje:smartphone,app store diferit, web diferit;
-dezavantaje:il scapi o data se sparge tot ecranul..., la iPhone 5 hartile zici ca sunt din gelatina

Blackberry:
-avantaje:cel mai ''bun'' telefon qwerty, app store diferit;
-dezavantaje:...

Samsung Galaxy S3:
-avantaje:nou.design placut;
-dezavantaje:android(ne asteptam la mai mult), se sparge daca il scapi;

Concluzie:
Chiar daca ai cel mai performant telefon, totusi se strica repede.Mai bine iti iei ceva bun de calitate chiar si smartphone cum ar fi LG Optimus Me

| Alesssiiia a răspuns:

Iphone, e mult mai la moda. :*

| Triixiie a răspuns (pentru Alesssiiia):

Nu ma intereseaza daca este la moda sau nu! laughing ma intereseaza sistemul de operare si cat de bine functioneaza.

| Alesssiiia a răspuns (pentru Triixiie):

Nu te-ai exprimat corect laughing

| Triixiie a răspuns (pentru Alesssiiia):

Da' cum trebuia sa ma exprim? happy

| Alesssiiia a răspuns (pentru Triixiie):

Trebuia sa spui din ce punct de vedere, vrei sa afli.

| Triixiie a răspuns (pentru Alesssiiia):

Eh, atunci imi pare rau.

| Alesssiiia a răspuns (pentru Triixiie):

Stai lin nu-i nimic.winking