| Cortex a întrebat:

Is clasa a 12-a, e vorba de albumul de sfarsit de an.Nu-mi permit sa-mi fac album si le-am spus colegilor asta,dar ei au insistat sa fac si eu poze cu ei,sa apar in albumele lor. Daca cunoasteti situatii asemanatoare,vreau sa stiu daca nu va fi vreo problema pentru cei de la firma cu acest lucru,pentru ca nu vreau sa ma duc acolo si sa ma scoata afara pe motiv ca daca nu-mi fac album nu fac nici poze, sau sa fac poze dar sa nu ma bage in album.

Răspuns Câştigător
| AddaRosee a răspuns:

Am avut si eu in clasa persoane.Vei face pozele, vei aparea la colegi in album dar tu nu vei primi album..doar poza de grup.Cei de la mine din clasa asa au facut, in fine a fost mai demult si depinde si de persoana/firma care vi-l face.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu vrei nu faci si gata, nu vad ce nemultumire poate avea nu stiu ce firma, cu acest fapt!