| PumpkinDoll a întrebat:

Is persoane pe aici care nu au poze cu ei pe Facebook sau pe alta retea de socializare?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Eu happy
Mă găsești pe Facebook și restul prostiilor de rețele de socializare cu același userimage și username ca pe TPU.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi n-avem poze, mai ales astia de care-si bate joc Facebook Inc.
Am 6 conturi de insta banate fara motiv, 5 dintre ele nici macar first login n-am apucat sa fac pe ele (banat in timpul inregistrarii)... de ce as pune poze sau informatii reale? laughing