| Saraalexandra1970 a întrebat:

Iubesc 2 băieți... am început sa vorbesc cu un băiat când sufeream după un băiat care nu ma voia din cauza ca părinții mei nu erau de acord. După o luna 2 de relație cu acel băiat a început sa îmi dea mesaje și sa se bage cu mine in seama. Eu care îl iubeam normal ca îi făceam jocul si îi răspundeam, după am început sa țin la PANSAMENT "pansamentul" deja își făcea planuri cu mine, eu care sunt indecisa și nu știu ce sa fac. HELP ME

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu iubesti niciunul. Doar ai satisfactia ca esti băgată in seamă de ambii.
Dar, vorba proverbului, „cand alergi dupa doi iepuri". Continuarea o stii si tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Deci nu iubesti sincer pe nici unul!
Ca-i imposibil sa iubesti 2, doar ca nu vrei sa renunti la nici unul din copilarie sau din gelozie.

| dullcat a răspuns:

Daca ar fi sa privesti printr-un filtru logic, de fapt, nu iubesti pe niciunul.E maidegraba un atasament puternic. Daca iubeai pansamentul nu ii faceai niciun joc ranii, ci ii spuneai ca ai pe altcineva.Valabil si pentru celalalt.

| anonim3247 a răspuns:

Dacă ar citi ăștia 2 ce ai scris nici unul din ei nu te mai băga în seamă.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună, știu ca este greu dar ți as sugera sa alegi pansamentul ( nu este frumos sa te folosești de oameni), cel care te a rănit fi sigura ca o sa o facă din nou.( oamenii nu se schimba în totalitate).
Iar dacă situația nu este chiar atât de grava atunci vezi pe care îl placi mai mult ( compara situațiile, cu care ești mai fericita, ce calități au etc).

| 199onur7 a răspuns:

Nu ma mai mira nimic laughing))) pasament rana 2 laughing)))))))

| 199onur7 a răspuns:

Pansament laughing))))

| netisandubestcosplay a răspuns:

Unui mama la copii altul pofta inimii