| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc un baiat care e departe de mine si ma iubeste si el ce sa fac sa nu ne despartim?

3 răspunsuri:
| miry a răspuns:

Sa aveti incredere unul in celalalt sa comunicati si sa va iubiti

| Liana [] a răspuns:

Se spune ca o relatie nu prea poate rezista la departare... Dar in vacante sau in weekenduri v-ati putea vedea pentru a intari si continua relatia.winking

| miriam a răspuns:

Sa continuati sa va iubiti, avand incredere unul in celalat, dar totusi sa nu stati foarte mult despartiti, caci totusi ochiii care nu se vad se uita daca perioada este cam mare si duce la instrainarea celor doi.