| Maia_2244 a întrebat:

Iubesc un baiat de aprox. 2 ani, am fost impreuna 6 luni, si o asa zisa prietena ne. a despartit spunandu. i ca eu vreau sa ma despartesc de el, air eu 2 zile nu am intrat pe mess si el a luat ca si pe un "OK". Eu am stiut abia dupa 4 zile. A trecut un an iar eu tot il iubesc, il vad in fiecare zi, si nu pot sa nu ma uit la el. Ochii si zambetul lui. Tot timpul ne privim si ne zambim, nu stiu daca ma mai iubeste; nu vreau sa.si dea seama ca il iubesc. As vrea sa am mai mult curaj sa pot vb cu el ca si cu o orice alta persoana, dar nu e asa, cu el app ca nu vb deloc. [in afara de mess`.] Ce sa fac? :-s

1 răspuns:
| Confucius a răspuns:

Pai in primul rand aia nu se mai numeste prietena daca din vina ei v-ati despartit ar trebui sa mergi la el si sai povestesti totul din ziua acea sa il convingi sa o luati de la capat.