| CTMMR a întrebat:

Iubirea poate fii explicata? happy

Răspuns Câştigător
| marinageorgiana14 a răspuns:

Intr-un fel, asa cum nici fericirea care o simti in acel moment. adica poate fii explicata dar nu asa cum o simti tu happy tu o poti simti mai mult, mai puternic decat ceea ce vrei sa explici happy funda?

4 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Orice poate fi explicat, depinde de vocabularul fiecaruia!

| OldSoul a răspuns:

Nu exista nici o definitie pentru iubire, dar poti incerca de unul singur sa faci una, cel mai adesea definitia facuta de tine e cea mai corecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea nu poate fi explicate iubirea poate fi doar simtitata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea nu poate fi explicate iubirea poate fi simtita!