| anonim_4396 a întrebat:

Iubita mea este pe stop si cand este pe stop nu are chef de nimichee hee nici nu iese din casa laughing si vreau sa ii cumpar ceva sa ii fac un cadou mic si sa merg la ea sa il dau happy ce as putea sa ii cumpar?

11 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ciocolata amaruie. Ii diminueaza durerea. happy

| positivity a răspuns:

Este iubita ta iar tu nu știi ce anume îi place? Asta nu sună prea bine.
I-ai putea cumpăra ciocolată, fructe, sau poate ambele.

| SweetChild1 a răspuns:

Eu nu aș zice să-i cumperi flori. Florile mor la un moment dat și banii sunt dați degeaba...dar poate ei îi plac. Mai bine îi oferi ceva practic care nu moare sau măcar poate fi folosit. De exrmplu o brățară pe gustul ei, un lănțișor, o cutie cu bomboane...jeleuri.

| MyNameIsCata a răspuns:

Probabil niste tampoane.

| T0T a răspuns (pentru MyNameIsCata):

Mi-ai luat ideea de raspuns.

| MyNameIsCata a răspuns (pentru T0T):

:'(

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru MyNameIsCata):

0_o

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru MyNameIsCata):

Bunalaughing)) asa suntem cand suntem pe stop!laughing)ok poti saii cumeri un buchet de flori o ciocolata si un lantisor! te pup :* succes!

| MyNameIsCata a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Vrei ca eu sa ii cumpar toate chestiile astea, nu el?

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru MyNameIsCata):

Nu scuze!big grin

| abcdefghi a răspuns:

Sunt multe de cumparat pentru iubita ta : o floare, ciocolata, poti sa-i trimiti un mesaj frumos sau sa-i spui verbal ceva frumos! happy