| Raysa8383 a întrebat:

Iubitul meu a spus sa luam o pauza pentru ca il deranjează ca ceilalti colegi isi bat joc de el ca il strigă pe numele meu, dar pe mine nu ma deranjează si in "pauza" asta nu mai imi da mesaje.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Are 12 ani? Că altfel nu văd cum un băiat poate fi atât de laș încât să renunțe la prietena lui doar pentru că niște invidioși fac mișto de el. Nu-și dă seama că ăia acționează așa de invidie, de ciudă că ei încă n-au gagică? Ori e fraier ori n-are coloană vertebrală și-n cazul ăsta, sincer, ți-ar fi mai bine fără el. E genul care, într-o altercație, ar fugi și te-ar lăsa singură. Ar trebui să-i spui că dacă luați ''o pauză'', o luați definitiv dacă el nu e în stare să-și asume relația dintre voi.

| Raysa8383 explică (pentru Raven):

Ai dreptate, dar eu il iubesc mult si mi-ar fi greu fara el

| Raven a răspuns (pentru Raysa8383):

Chiar dacă luați o pauză, nu-l împiedică nimeni să-ți dea mesaje, mi se pare măgărie chestia asta. N-au ceilalți cum să vadă ce mesaje îți dă. Ar putea dacă ar vrea.

3 răspunsuri:
| selynnse a răspuns:

Iubitul tau e copil? Daca te-ar iubi, nu i-ar pasa de ce ar zice ceilalti invidioși.